Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İş Kıyafetlerinde Yeni Bir Devir Başlıyor
#1
İş kıyafetlerine kadın yorumu geldi. Pek çok kişiye iş kıyafetlerini giymekten utanıyor ve çekiniyor. Hatta içerisinde rahat edemediğini estetik açıdan çok kötü bir görüntünün oluştuğundan şikayet ediyordu. Ancak Giviu yükselişe geçerek kıyafetlerinde Türkiye'nin gururu haline gelen özel tasarım kıyafetleri Sevcan Durmaz'ın tasarımlarıyla elde etti. Büyük bir başarı yakalayan Sevcan Durmaz 15 yıllık tecrübesi ile büyük başarı elde etti. 
Sevcan Durmaz İşmont da yıllarca çalıştı ve bu alanda kendini yetiştirdi. Aykut Tarakçıoğlu firmasında 4 yıl çalışarak emek veren Sevcan Durmaz Kardelen Tekstil de göstermiş olduğu 2 yıllık gayretin ardından kendi işinin patronu olduğu ve şu anda 17 kişilik bir ekibe sahip tüm üretimler ile tek tek ilgilenerek büyük başarı topluyor. Elde etmiş olduğu başarılar ihracat kalitesinde ürünler elde edebilmesine kadar kadın girişimci olarak pek çok firmanın kaliteden ve güvenilirlikten yana sorun yaşamadan tercihi haline geldi. Şu an Dudullu'da yeni dükkan ile 30'a yakın kurumsal firmaya  inşaat elbise ve tasarım ürünü sağlayan Sevcan Durmaz yakalamış olduğu bu başarıyı gayretine ve çabasına borçlu. 
Büyük Gayret Sonucu Elde Edilen Başarı
 Sevcan Durmaz küçük yaşlardan itibaren tekstil ve tasarım konusunda kendini geliştirdi. İşmont’da yıllarca gayret etti ve çalışmaları netice verdi. Artık tasarımcı olarak başladığı işinde patron haline geldi. Şu anda 17 kişilik bir ekiple çalışmalarını sürdürüyor. Tüm üretimlerde tek tek ilgilenen tasarımcı hem firmaların tasarım ürünleri oluşturuyor. Hem de iş elbiseleri konusunda profesyonel bir şekilde hizmet veriyor. Peki, hangi sektörler için iş elbisesi oluşturuyor diyorsanız endüstriden sağlığa, hava yollarından tekstile, güvenlikten laboratuara, iş elbiselerine kadar temizlik sektörü ve diğer sektörler içinde tasarım iş elbiseleri oluşturuyor. İdeal fiyatları hizmet veren firma kurmuş olduğu ekibi ile müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyor. Dudullu'da açmış olduğu yeni dükkanı ile hizmet vermeye devam eden Sevcan Durmaz 30'un üzerinde kurumsal firma ile başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca ihracat ürünleri de oluşturmak için alt yapı oluşturuyor. 
KAYNAK:
 
https://www.sondakikaizmir.com/guncel/sevcan-durmaz-giviu-ile-is-elbiselerine-tarz-kazandirdi-h14703.html
https://siyasetinsesi.net/sevcan-durmaz-is-elbiselerinde-yeni-bir-devir-acti
https://www.siverekgenclik.com/sevcan-durmaz-in-is-elbiselerindeki-basari-oykusu/17284/  
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi