Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baget Tektaş Mı? Normal Tektaş Mı?
#1
Şimdilerde oldukça fazla tartışılan soru baget tektaş mı yoksa normal tektaş mı olmuştur.  Bu soruyu kadınlara yönettiğimiz zaman büyük bir kararsızlık içinde kalsalar da çoğunun cevabı tektaş pırlanta yüzük olmuştur. 
Bu yüzüğün hem daha gösterişli olması hem de parmakta hoş bir görüntü yaratması kullanım oranını artırarak kadınların göz bebeği durumuna getirmiştir. Baget tektaş da kendi içinde ayrı bir hava ve zariflik içindedir. Kadınların her iki yüzüğe de hayır diyemeyeceği aşikâr. Hediye olarak daha çok alınan bu ürünler kadınların her zaman kullandığı yüzük modelleridir. 
Bkz: https://www.canligaste.com/tektas-ve-bek...rim/51925/
Baget Yüzük İle Zarifliği Yakalayın
Baget yüzük de en az tektaşlar kadar fazlasıyla rağbet gören yüzük modelidir. Bu yüzük daha ihtişamlı bir yapıya sahip olduğundan dolayı evlilik tekliflerinde tektaşlardan sonra tercih edilen yüzük haline gelmiştir. Kadınların parmağında gördüğümüz bu ürün zarifliği,  sadeliği ve gösterişi bir arada taşır. Bu yüzüğü kullanan her kadın aynı anda hem sade hem de gösterişli olabilir. 
BKZ: http://www.kuzeyhaber.com/haber/yasam/pi...tada/96572
Bagetler kristal bir yapıya sahiptir ve bu kristal özelliği çoğu kadını bu alana iten küçük bir detaydır. İşte tüm bu detaylar yüzüğün ne kadar zarif olduğunu gözler önüne seriyor. Siz de eşinize kadınlar gününde, sevgililer gününde, anneler gününde ve doğum gününde ne alacağınızı tam kestirememişseniz bu yüzük modeli hediye için ideal bir aksesuardır. Modellere Lal Pırlanta sitesinden ulaşabilirsiniz.
 
Yüzük Modellerinde Kararsızlık 
Çoğu kadın yüzük alımında hangisini alsam diye düşünmeden edemez. Birbirinden farklı modelin oluşu ile kadınların kafasında yer alan soru işaretleri bir hayli fazla oluyor. Pırlanta yüzük seçiminde kadınlar sadelikten yana olurlar. Kadınların beğenisine ve tarzına uygun olarak üretilen birbirinden zarif yüzük modelleri mevcuttur. 
Bkz: https://www.gazetealanya.com/genel/tekta...94258.html
Var olan modellerin bu denli fazla ve estetik anlamda hoş olması kararsızlığı da beraberinde getiriyor. Evliliğe yeni bir adım atacak olan kadınlar bu konuda stresli süreçlerden geçerler. Onlara bu konuda yardımcı olacak kişi ise eşleridir. İş birliği yapılarak alınan her yüzük daha çok sevilir ve uzun yıllar kullanılır. Siz de istediğiniz modele Lal Pırlanta üzerinden güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi