Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aradığını Kolayca Bul: Numarasiadresi.com
#1
Firmaların ve kurumların adreslerini, iletişim numaralarını bulmak oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Bu bakımdan sizlere yardım etmek için kurulan numarasiadresi.com, Trendyol iletişim gibi konular hakkında bilmeniz gereken her şeyi size aktarır.
Günümüzde birçok tüketici, farklı sebeplerden dolayı müşteri hizmetleriyle irtibat kurmak isteyebilir. Örneğin bir soru olduğunda veya şikâyet iletmek istediğinde hangi telefon numarasıyla iletişime geçmesi gerektiğini merak eder. 
Ancak firmaların kendi sitesinden gerekli numaraları bulmak, bazen oldukça karışık olabilir. Bu bakımdan numarasiadresi.com,
Alışveriş,
Bankalar,
Sosyal medya,
Bilişim,
Lojistik,
Devlet kurumları,
Sekmeleriyle size yardım eder. Tek yapmanız gereken numarasını merak ettiğiniz kurum hangi sektördeyse üzerine tıklamak ve yazılarımızı incelemektir. Ücretsiz olarak sağladığımız bu hizmet, kısa sürede çözüme kavuşmanıza yardım edecektir.
Daha kısa sürede sonuç almak istiyorsanız sitemizin sağ üst köşesindeki arama sembolüne tıklayarak kelime sorgulaması yapabilirsiniz.
Firmaların Sosyal Medya Adresleri 
Sosyal medyanın geliştiği günümüzde, birçok marka kendisini farklı sosyal medya platformlarına taşımaktadır. Dolayısıyla onlardan hizmet almak veya iletişime geçmek isteyen birçok kişi, bu hesapları takip etmek ister.
Ancak hangi hesabın kendilerine ait olduğunu bulmak, kullanıcıları oldukça zorlamaktadır. Bu açıdan numarasiadresi.com, hazırladığı bilgi yazılarında söz konusu adreslere de yer verir. Örneğin çiçek sepeti müşteri hizmetleri ile iletişime sosyal medya üzerinden geçmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu yazımıza girmektir.
Kullanıcı deneyimini arttırmak üzere hazırladığımız yazılarımızdan kısa sürede merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.
Firmaların Şikâyet Hatları 
Her tüketici farklı sebeplerden dolayı şikâyet hatlarına ulaşmak isteyebilir. Eğer sipariş esnası veya sipariş sonrası olumsuz bir durum meydana gelmişse, herkes hangi numara ile iletişime geçerek bunu bildirmesi gerektiğini öğrenmek ister.
Ancak doğru numara bulunmazsa saatlerce uğraşılabilir. Bu açıdan size pratik çözümler sağlayan numarasiadresi.com, yazılarında firmaların bu hatlarına da yer verir. Örneğin Hepsiburada üzerinden aldığınız bir üründe sorun çıkmışsa, gelmemişse veya farklı durumlar yaşanmışsa tek yapmanız gereken Hepsiburada iletişim başlıklı yazımıza bakmaktır. Burada şikâyet için hangi hatla iletişime geçmeniz gerektiği dâhil ayrıntılı bilgi mevcuttur.
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi